پنج شنبه, 18 مهر 727 21:25

تفاهم نامه همکاری شرکت نانو تار پاک با کره جنوبی به منظور صادرات ماسک های ffp3

نوشته شده توسط نانوپاک

 

نانو پاک در کره جنوبی

شرکت نانو تار پاک تحت عنوان یک شرکت دانش بنیان از سال 1388 در شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان شروع به فعالیت نموده و با ثبت اختراع در زمینه تولید نانو الیاف و کاربرد آن در صنایع مختلف مورد تایید ستاد نانو ریاست جمهوری قرار گرفته است.

این شرکت در حال حاضر با برند تجاری نانو پاک اقدام به تولید ماسک های سوپاپ دار نانو با مصارف صنعتی (FFP3) و بهداشتی (N99) می نماید و در این زمینه به عنوان اولین شرکت ایرانی موفق به کسب تاییدیه آزمایشگاه معتبر نلسون (امریکا) شده است.

با توجه به تاییده ها و نتایج آزمایشگاه های داخلی و خارجی ماسک نانو پاک از مزایای رقابتی ویژه ای در مقابل برند های معتبر جهانی برخوردار است.با نگاهی گذرا به اختلاف فاحش قیمت(معادل یک پنجم) نسبت به برند های اروپایی می توان به پتانسیل بالای صادرات این محصول پی برد.

از همین رو شرکت نانو تارپاک با نگاهی فرا منطقه ای اقدام به تشکیل تیم بازرگانی مجرب نموده و به عنوان اولین قدم با عقد تفاهم نامه همکاری با کشور کره جنوبی در زمینه های تبادل تکنولوژی ، مارکتینگ و تحقیقات بازاریابی ، نوآوری و تولید محصول مشترک به دنبال ورود به بازارهای آسیای شرقی می باشد.

خانم مهندس شهبازی مدیر عامل شرکت نانو پاک در این باره می گوید : هر چند بازار های خاورمیانه ، روسیه و اروپای شرقی اهداف مطلوب تری برای مجموعه نانو پاک به شمار می آیند اما حضور در منطقه آسیای شرقی می تواند از لحاظ کسب  اطلاعات رقابت و همسو سازی مجموعه با بازار جهانی بسیار مفید و حیاتی باشد.

                                                                                                    

هرچند هم اکنون نیز حمایت هایی از مجموعه های دانش بنیان همچون نانو تار پاک به عمل می آید اما امید است با رویکرد موثر مسئولان و انسجام هر چه بیشتر این حمایت ها در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و توسعه هر چه بیشتر اقتصاد و صنعت کشور از این پتانسیل به وجود آمده به نحو احسن بهره برداری گردد . تا مجموعه های دانش بنیان امروز در پرتو دانش و نوآوری ، خشتی از بنای پیشرفت آینده ایران عزیز باشند .

تفاهم نامه همکاری کره جنوبی

خواندن 895 دفعه