نانو پاک در بیست و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی ایران هلث - خرداد و تیر 97

نوشته شده توسط

بیست و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی ایران هلث در تاریخ 28 خرداد تا یکم تیر سال 1397 در محل دائمی نمایشگاه های تهران برگزار شد .شرکت نانو تار پاک نیز به عنوان مبتکر تولید ماسک های تنفسی نانو الیاف در این نمایشگاه شرکت نمود.

شرکت نانو تار پاک با برند اختصاصی نانو پاک مبتکر تولید نسل جدید ماسک های تنفسی با استاندارد n99  و با فیلتر نانو الیاف به منظور حفاظت هر چه بیشتر در برابر ذرات آلاینده ، ریز گرد ها و باکتری ها می باشد.این ماسک ها با توجه به نیاز روز افزون کشور در مقابله با آلودگی هوا چه در کلان شهر های چون تهران ، اصفهان ، مشهد و تبریز و چه در شرایط بحرانی ریزگرد های خوزستان و مناطق غرب کشور با تولید انبوه و توزیع سراسری در کشور عرضه می گردد.

نانو پاک تولید کننده ماسک تنفسی نانو در نمایشگاه ایران هلث 97

نانو پاک امید دارد که با شرکت در 21 امین نمایشگاه بین المللی ایران هلث و معرفی هر چه بیشتر این محصول مفید گامی هر چند کوچک در راستای سلامت کشور برداشته و با جذب نمایندگی های پخش و توزیع متعهد و توانمند بیشتر به دسترسی بهتر هموطنان عزیز به منظور پیشگیری از امراض خطرناک ریوی و باکتریایی کمک نماید.

در همین راستا از شرکت های توزیع و پخش علاقمند به اخذ نمایندگی ماسک های تنفسی نانو پاک دعوت به عمل می آید برای همکاری با شماره های شرکت و بخش فروش محصولات بهداشتی تماس حاصل نمایند.

خواندن 476 دفعه